The Caribbean

Jeden z najpämatnejších zážitkov z tohto výletu budú určite mexické cenotes, teda podzemná, kryštálovo čistá voda v jaskyniach, ktorými sa Mexiko hemží, že až. Každá cenote ma svoje čaro, my sme boli dokopy v troch a naozaj každá bola iná. Snažili sme, a aj sa nám to podarilo, si vyberať miesta, ktoré budú, čo najmenej turistické, aby sme mali autentický zážitok. Prvá bola plytka a odrážala najviac svetla, druhá bola obrovská a hlboká a dalo sa do nej skákať z vysokých mostíkov no a do tretej nas museli spúštať lanom a bola ešte hlbšia a perfektne sa v nej ponáralo, čo som si v poslednej dobe veľmi obľúbil. Ryby tam asi neboli ale bola tam kopa netopierov, ale tie sme mali aj v našom džungloidnom ubytku, spolu s pavúkmi, vážkami, myšami a škorpiónmi, hehe.. veď uvidíte.
v jaskyni som sa naštastie nespálil

12 komentárov:

 1. Super video! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nice One….. For More Details Click this link below 9apps Hope for good

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Such a Great Page To Gather Information Doing Good Work By You Guys and Please Keep Sharing with Us vidmate Looking For More Posts Vidmate Keep sharing

  OdpovedaťOdstrániť
 4. I love to read this article its great and the author has provide really good information about articles. I also love to watch latest video from Vidmate.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. The author of this article is really great and have provide the depth information, I have bookmark this page as like it.Just have a look of vidmate a video downloader app for this type of article.

  OdpovedaťOdstrániť